Замовити зворотній дзвінок

На жаль, наші співробітники вже не в офісі. Ми передзвонемо Вам у робочий час

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

26 серпня пройде вебінар Проблемні різниці з податку на прибуток з Галиною Морозовською

Як від статусу отримувача подарунка залежить дія різниці? Числові приклади при подарунках неприбутковим організаціям, неплатникам податку на прибуток, нерезидентам. Списання безнадійної дебіторки: який зв’язок з «подарунковою» різницею.

Як працює «метод виключення»: не оподатковується в країні нерезидента, права вперше не зареєстровано в Україні? Числовий приклад обчислення різниці. Винятки.

«Тонка капіталізація»: що це таке та як працює. Відокремлений облік капіталізованих процентів: як вести та кому це потрібно. Числовий приклад.

Продаж яким нерезидентам може призвести до збільшувальної різниці в 30%? Умови застосування та винятки.

Умови запуску різниці за цивільними штрафами: визнаність штрафу та статус контрагента мають значення. Різниця за податковими, валютними, трудовими штрафами: коли фіксувати (на дату нарахування, отримання ППР, акту чи на дату сплати).

Як від методу обліку інвестиції та частки участі залежить різниця?

Придбання товарів, послуг у яких нерезидентів загрожує різницею. Які є винятки та що потрібно зробити, щоб ними скористатися?

Як обсяг операцій впливає на застосування 30%-вої різниці? Винятки для придбань у бюджетних організацій. Числові приклади.

 Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом!

Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27, оф. 74

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.