Замовити зворотній дзвінок

На жаль, наші співробітники вже не в офісі. Ми передзвонемо Вам у робочий час

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

21 травня пройшов вебінар ФОП - перезавантаження з Оленою Габрук

Перехід зі старих лімітів на нові! Міграція ФОП-«єдинників» між різними групами єдиного податку на час карантину та після! Облік надходжень ФОП під час карантину – у чому підступ? ФОП без Книги обліку доходів і витрат/доходів – це можливо, але не для всіх!!!

Робота електронного реєстру лікарняних. Як відслідковують «необґрунтовані» лікарняні в Реєстрі та потенційні наслідки для роботодавця/страхувальника. Особливості розрахунку лікарняних, коли в розрахунковий період припадає на час карантину (простій, відпустки без збереження, неповний робочий час).

Які операції потрапляють у поле фінансового моніторингу. Верифікація та ідентифікація клієнтів банку, покупців і постачальників. Ризикові контрагенти та операції. Вплив новацій на роботу ФОП.

ЄСВ по виплатам працівникам. Чи варто виплачувати заробітну плату з «умовним» розміром податків? Аналізуємо норми Закону №533, позицію НБУ та норми КЗпП. Звіт Д4, коли всі працівники у відпустці за власний рахунок на час карантину.

Доля податкової амортизації з виробничих основних засобах. «Карантинні» витрати ФОП.

Хто та коли РРО-зобов’язаний у 2020-2021 роках? Облік залишків запасів. Штрафи. Пошук без РРО-шних «гаваней» у Законі про РРО. «Єдинники» - на контролі 1 млн. грн.!

Заяви працівників, накази, розрахунки, табелі обліку робочого часу – усе має значення. Дистанційна робота працівників – у законі! Специфіка оформлення дистанційної роботи під час прийняття працівника на роботу, переведенні на час карантину та повернення «надомника» до офісу. Гнучкий режим роботи працівника по-новому! Цивільно-правові договори. Рекомендації з оптимізації витрат на оплату праці найманого персоналу на час «кризового» стану.

 Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом!

Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27, оф. 74

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.