Замовити зворотній дзвінок

Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з Вами найближчим часом

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

Питання для розгляду на вебінарі:

У грудні 2016 року в Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р № 996-XIV були внесені зміни, які торкнулися статусу первинних документів і окремих його обов'язкових реквізитів. Про всі зміни та всіх нюансах заповнення первинних документів, судову практику Ви дізнаєтеся на вебінарі. 

1.    Що таке первинний документ. Зміни в термінології з 03.01.2017 р. Первинний документ не підтверджує господарчу операцію – як довести її реальність? Плюси та мінуси змін у Законі про бух облік.

2.    Дата складання. Чи можна після змін в Законі про бух облік складати первинний документ на будь-яку дату.

3.    Обов’язкові реквізити. Типові помилки. Судова практика щодо повноти змісту операції, підписів, наявності прізвища тощо.

4.    Які помилки в реквізитах не є значними. Що каже суд.

5.    Відсутність первинного документа: як можна довести наявність операції. Актуальні судові рішення. Відсутня ТТН – ризики.

6.     Запізнілі первинні документи: рекомендації в обліку. Роз’яснення Мінфіну та ДФСУ.

 

Мова вебінара: українська

Спікер вебінару: Галина Морозовська

Провідний бухгалтер-експерт, професійний досвід – понад 10 років, з них сім - у «Все про бухгалтерський облік», три – в «Інтерактивній бухгалтерії». Нині - експерт «Smile бухгалтерія».

Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності у виданнях: «Все про бухгалтерський облік», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Аудитор України», «ФДК. Фінансовий директор компанії».

Описание цен на вебинар
Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. О. Довженка, 3, корпус В

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.