Замовити зворотній дзвінок

На жаль, наші співробітники вже не в офісі. Ми передзвонемо Вам у робочий час

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо за Ваш вибір!

22 липня пройде вебінар Податок на репатріацію: нові правила обчислення та звітування з Галиною Морозовською

Розширено коло платників. Чи потрібно єдинникам, неприбутковим організаціям, звичайним фізособам сплачувати податок на репатріацію при виплаті нерезиденту доходу із джерел походження з України?

Що відносять до оподатковуваних доходів?

(перевезення, транспортного експедирування), реклами, процентів, які виплачуються нерезиденту.

На який рахунок сплачується? Якщо є переплата податку на прибуток, чи можна її зарахувати до рахунку податку на репатріацію.

Ставки податку. Нова формула для розрахунку в разі неутримання податку на репатріацію та виплати доходу не в грошовій формі – застосування «натуркоефіцієнта». Як визначити гривневу суму податку – який курс НБУ використовувати?

Як визначити бенефіціарний статус нерезидента та чи важливо це після змін 2021 року? Вимоги до довідки про резидентський статус. Чи можна її надавати в електронному вигляді? Чи можна словосполучення «МОЖЕ оподатковуватися» з Конвенції трактувати як право обирати країну оподаткування? Судова практика.

Строки звітування. Чи треба заповнювати додаток ПН, якщо норми міжнародного договору звільняють від сплати податку? Якщо податок сплатили, а відзвітувати забули – яка відповідальність? Чи заповнюється додаток ПН наростаючим підсумком?

Нові розміри штрафів. «Карантинні послаблення»: як працює звільнення від відповідальності та на які періоди поширюється.

 Є запитання? Замовляйте дзвінок - менеджер компанії зв'яжеться з вами найближчим часом!

Замовити зворотній дзвінок

Контакти компанії

Клуб бухгалтерів "Меркурій"

м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27, оф. 74

телефон КОНТАКТ-ЦЕНТРА:

0 800 750 570 (багатоканальний)

телефон (Київ):

+38 (044) 221 05 57

Кращі заходи

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.