Питання для розгляду на вебінарі:

  1. Безоплатна передача товарів (послуг) і необоротних активів (дарування, благодійність, рекламні заходи, гарантійні заміни;
  2. Безоплатне отримання товарів (послуг) і необоротних активів (рекламні заходи, подарунки, виставкові експонати та зразки для дослідження, дарування та цільові надходження;
  3. Безоплатності між роботодавцем та працівниками: паливо, путівки, харчування, фуршети та шведські столи, оплата за працівника, навчання працівників та інших громадян коштом підприємства, рекламні акції, подарунки: як не заплатити зайвого (ПДФО, військовий збір, ЄСВ)?

 

Мова вебінару: російська     

Тривалість вебінару: 2 години

Спікер вебінару: Олена Габрук

Незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в сфері податків - 22 роки, з них 17 років - у офіційному податковому виданні "Вісник податкової служби". Досвід консультаційної та лекторської роботи - 17 років. Тематика: весь спектр питань з податку на прибуток, спрощену систему оподаткування, ЗЕД.

*При натисненні на кнопку «Скачати рахунок» скачування здійснюється автоматично!

Замовити зворотній дзвінок

Щоб отримати доступ до свого кабінету, увійдіть в систему за допомогою логіна / пароля, які ми надіслали вам по email або зверніться до менеджера компанії.